ایمنی پنجره های upvc

ایمنی پنجره های upvc

ایمنی پنجره های  upvc باعث شده است که در حال حاضر در فروش آنلاین شما با رقابت تنگاتنگی در بین انواع پنجره، پنجره یو پی وی سی را پیشتاز بدانید. ویژگی های مختلف و کاربردی مانند ایمنی و امنیت هر محصولی خصوصاً پنجره می تواند از مشکلات و خسارت های گزاف پرهزینه همچون آتش سوزی، سرقت و… جلوگیری کند. به همین دلیل، برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

پنجره یو پی وی سی چیست؟

یو پی وی سی جایگزین خوب و کاربردی چوب و آلومینیوم است. حقیقتاً درگذشته چوب و آلومینیوم بسیار قیمت بالایی را برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی و چوبی براورد می کردند. به همین دلیل با پیشرفت صنعت و به روی کار آمدن یو پی وی سی، با قیمتی ارزان تر می توان به خرید پنجره ای باکیفیت و قیمت مناسب پرداخت.

پنجره های یو پی سی، امروزه با فروش خوبی رو به رو شده اند و دلیل این استقبال قطعاً مزایایی هستند که برای تولید درب و پنجره upvc  می شود برشمرد. مقاومت بسیار بالا در برابر بلایای طبیعی همچون زلزله و حتی دوامی که دربرابر آتش از خود نشان می دهد، چیز کمی نیست.

موضوع به همینجا ختم نمی شود؛ چرا که نصب بسیار آسانی دارد و به راحتی می توان به نظافت این نوع پنجره پرداخت. حتی در برابر تغییرات آب و هوایی نیز یو پی وی سی بسیار مقاوم است و به همین دلیل موضوعی مانند ایمنی پنجره های upvc این چنین توانسته موضوع مهمی به شمار آید.

 

 

استاندارد ساخت پنجره یو پی وی سی و ایمنی پنجره های  upvc

6 دسته استاندارد ساخت پنجره upvc چیست؟

DIN ENV 1627/2011 یک نوع استاندارد است که برای ساخت پنجره های یو پی وی سی به کار می آید. می توان گفت این استاندارد دارای 6 دسته است و ایمنی پنجره های upvc را تعیین  می کند.

  • کلاس RC 1 N کم ترین میزان مقاومت را برای دستبرد در هنگام سرفت براورد می کند.
  • کلاس RC 2 N نسبت به کلاس قبلی می تواند دوام بیشتری داشته باشد، ولی باز هم آن چنان تصمینی نیست.
  • کلاس RC 3 یک نوع کلاس سخت برای سارقی محسوب می شود که چندان حرفه ای نیست.
  • کلاس RC 4 تا حدودی امنیت خوبی را به وجود می آورد و می تواند برای اماکن تجاری گزینه کم هزینه و خوبی باشد.
  • کلاس RC 5 یکی از کلاس های بسیار مقاومی است که پنجره یو پی وی سی به خود می بیند.
  • کلاس RC 6 نهایت ایمنی و امنیت را به وجود می آورد. این چنین است که ایمنی درب و پنجره  upvc  هافمن تأمین می شود.

 

استاندارد ساخت پنجره یو پی وی سی و ایمنی پنجره های  upvc

 

دلایل امنیت بالای پنجره های upvc

قفل ایمنی پنجره های upvc

قفل ایمنی پنجره های  upvc  یکی از آپشن های بسیار عالی برای سفارش این نوع پنجره خصوصاً برای آن دسته از عزیزانی که در منزل کودک خردسال دارند، به شمار می آید. این قفل یک ویژگی عالی دارد و آن هشدار دهندگی آن است. این آپشن به بالا بودن سطح حفاظتی این پنجره اشاره واضحی دارد. آن دسته از افرادی که در طبقات بالایی ساختمان های مرتفع زندگی می کنند معمولاً آپشنی این چنینی را نادیده نمی گیرند.

شیشه نشکن

یکی دیگر از دلایلی که می توان گفت ایمنی درب و پنجره  upvc  بالا است، صد درصد نصب شیشه های نشکن و یا سختی است که برای تولید این مدل پنجره به کار می برند. پلی کربنات ، پلاستیک یا اکریلیک موادی هستند که در برابر خرد شدن و شکستن شیشه پنجره بسیار مقاوم عملکرد خود را نشان می دهد. حتی می توان گفت نصب این چنین شیشه هایی بسیار آسان است. برای هراندازه ای از پنجره می توان از این نوع شیشه های سفارش داد. ناگفته نماند که در طولانی مدت نیز می توان به دوام و استحکام این شیشه دلخوش بود.

شیشه نقش بسیار مهمی در ایمنی پنجره های upvc دارد.  باید از پنجره هایی استفاده کنید که شیشه مطمئن و مقاومی را برای نصب در نظر بگیرند.

سخن پایانی

ایمنی و امنیت  پنجره های  upvc را به صورت مختصر و مفید برای شما مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانید سفارش و خرید آنلاین هوشمندانه ای را در این حوزه تجربه کنید.

با پیشرفت تکنولوژی می توان گفت بررسی چنین محصولاتی سبب می شود تا با کمترین قیمت بتوان در کمترین زمان ممکن بهترین محصول را ایمنی و کیفیت بالایی سفارش و مورد استفاده قرار داد.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی پنجره های upvc می توانید با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی روش نماگستر در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *