ویژگی های پنجره upvc فولکس واگنی چیست؟

ویژگی های پنجره upvc فولکس واگنی چیست؟

ویژگی های پنجره upvc  فولکس واگنی را چنانچه بررسی کنید متوجه زیبایی این نوع پنجره خواهید شد. ساختار این پنجره را همانند درب و پنجره کشویی می توان در نظر گرفت. استفاده راحت از این پنجره شما را در طولانی مدت از انتخابی که دارید، ناامید نمیکند. ما در ادامه شما را با ویژگی های کلیدی این پنجره پرطرفدار بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

پنجره upvc  فولکس واگنی چیست؟

قبل از اینکه به ویژگی های پنجره upvc  فولکس واگنی  بپردازیم، باید بدانید که این پنجره چه ماهیتی دارد. پنجره upvc  فولکس واگنی شیک ترین پنجره ای است که می توان نام برد. عایق بندی بالا، یراق آلات با کیفیت و سهولت در استفاده همگی از جمله دلایل واضحی هستند که برای استفاده از این پنجره می توان بیان کرد. معمولاً یراق آلات و نوع پروفیل استفاده شده در این نوع پنجره را باید بسیار باکیفیت در نظر گرفت که همین امر به قیمت بالاتر نسبت به دیگر پنجره های مانند ریلی و کشویی هم مربوط میشود و البته این مدل دارای 3 نوع اتومات، تمام تومات و نیمه اتومات است.

پنجره upvc  فولکس واگنی چیست؟

بررسی ویژگی های پنجره upvc  فولکس واگنی

  • اولین ویژگی که در ویژگی های پنجره های upvc فولکس واگنی به چشم می آید، عمر مفید و بالایی است که نمیتوان نادیده گرفت.
  • ویژگی بعدی برای استفاده از این پنجره، عدم اشتغال فضا در هنگام باز و بسته شدن است که نمیتواند ویژگی کمی به شمار آید.
  • در مقایسه با مدل پنجره کشویی شما بیشترین فیتینگ را میتوان انتظار داشته باشید. این امر به خاطر جداشدن کامل چهارچوب است که سپس روی ریل جانبی قرار می گیرد.
  • در مورد جلوگیری از ورود گرد و غبار هم میتوان این پنجره را یک گزینه عالی و کارآمد در نظر گرفت.
  • حتی یکی دیگر از ویژگی های اصلی این پنجره، زاویه 45 درجه آن است که به راحتی قابلیت باز پنجره را به نمایش می گذارد.
  • شما به سادگی می توانید به شستشوی درب و پنجره upvc فولکس واگنی بپردازید و این به نظافت پنجره و عمر مفید آن در دراز مدت هم کمک می کند.
  • در برابر شرایط جوی ناگوار مانند بارش باران و برف و همچنین نور مستقیم آفتاب هم پنجره مورد نظر بسیار بادوام و مقاوم عملکرد خود را به رخ می کشد.
  • عایق بودن این  پنجره  زمانی به چشم می آید که هوابندی و آب بندی بیشتری را به رخ می کشند.
  • شما در هر ابعادی میتوانید به ساخت این پنجره  بیندیشید؛ چراکه یراق آلات مستحکمی را مورد استفاده قرار میدهند. معمولاً یراق آلات آلمانی کمی باکیفیت تر معرفی می شوند.
  • شاید قیمت این نوع پنجره نسبت به مدل های دیگر بیشتر باشد، ولی کیفیت تضمین شده ای دارد.

 

 

 

 

قیمت پنجره upvc  فولکس واگنی

حال که در مورد ویژگی های این مدل پنجره  با شما صحبت کرده ایم، باید به بررسی قیمت این مدل پنجره هم بپردازیم. نوع یراق آلات مورد استفاده در این پنجره باعث میشود تا قیمت کمی را نتوان برای خرید آن براورد کنید. وزن لنگه، ارتفاع و همچنین عرض بازشو را 3 معیار مهم برای برآورد قیمت پنجره upvc  فولکس واگنی در نظر می گیرند. ریل مورد استفاده در بین یراق آلات هم به این دلیل که در هنگام تولید و در کارخانه و توسط شابلون نصب میشوند، قیمت بالایی را به وجود می آورد.

قیمت پنجره فولکس واگنی اتومات با قیمت تمام اتومات و حتی نیمه اتومات قطعاً متفاوت است. پس می توان گفت که انواع این پنجره نیز هرکدام با قیمت متفاوتی به فروش می رسند؛ چرا که طرز ساخت و عملکرد متفاوتی را پیاده می کنند. اگر به دنبال پنجره فولکس واگنی با ابعاد بالاتری هستید، طبیعتاً باید هزینه بیشتری را هم بپردازید. در این میان، 150 سانتی متر در 210 سانتی متر یکی از پرطرفدار ترین استانداردهایی است که م یتوان برای این نوع پنجره نام برد.

 

قیمت پنجره upvc  فولکس واگنی

سخن پایانی

 

در موارد گفته شده در این مطلب به بررسی ویژگی های پنجره upvc  فولکس واگنی پرداخته ایم. این چنین شما می  توانید آگاهانه و هوشمندانه انتخاب کنید. لزوم استفاده از پنجره هایی مستحکم را نمیتوان به هیچ عنوان نادیده گرفت. به همین دلیل، برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید با مشاورین ما در این مجموعه در تماس باشید. به هر حال قبل از انتخاب هر محصولی باید در مورد ویژگیهای کاربردی آن اطلاعات قابل قبولی داشته باشید تا در طولانی مدت از انتخاب خود پشیمان نشوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *