مزایای سیستم نمای اسپایدر

مزایای سیستم نمای اسپایدر

سیستم نمای اسپایدر چیست؟  با توجه به اینکه امروزه برای ساختمان اداری، تجاری و همچنین نماهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرد و یک نوع سازه مدرن شیشه ای به شمار می آید را نباید نادیده گرفت.در این سیستم نمای ساختمان اتصالات نقطه ای کمک می کند تا شیشه به سازه متصل شود، 2 لایه شیشه سکوریت و 1 لایه پس پی وی بی به تشکیل شیشه این نوع نما کمک می کند.حقیقتاً این نوع نما را می توان بسیار مدرن و خلاقانه باشد و به همین دلیل به دنبال مزایای این سیستم هستیم.

بررسی مزایای سیستم نمای اسپایدر

  • وزن کم سازه و اتصالات را اولین و مهم ترین مزایایی می توان در نظر گرفت که برای استفاده از این نوع سیستم نباید آن را فراموش کرد.
  • شفافیت یکپارچه نما مزیت دیگری است که نمیتوان آن را نادیده گفت. این شفافیت قطعاً به زیبایی هرچه بیشتر نما هم کمک می کند.
  • سادگی چزئیات اجرایی به این معنی است که نحوه اجرای این نما به هیچ عنوان پروسه سختی را پیش رو نمی گذارد و همین امر خود یک مزیت محسوب می شود که نباید آن را نادیده گرفت.
  • تنوع در شکل و طرح را هم یکی دیگر از مزایای کلیدی دیگر باید در نظر گرفت. این تنوع باعث می شود تا بتوان انتخاب قابل قبول تری را تجربه کرد.
  • در برابر زلزله و بلایای طبیعی این چنینی می توانید به عایق بودن این سیستم مطمئن باشید. به این دلیل که جابه جایی آسانی را هم می توان انتظار داشت.
  • حال که به سادگی در اجرا اشاره کرده ایم می توان گفت امکان اجرا سطوح پیچیده بدون نیاز به فرم دهی هم دیگر مزایای سیستم نمای اسپایدر است که به چشم می آید.
  • این نوع سیستم عایق صوتی، رطوبتی و حرارت است. به هر حال عایق بودن را نباید بی اهمیت در نظر گرفت که این خود یک مزیت منحصر به فرد به شمار می آید.

انواع مزایای نمای اسپایدر

حال که به مزایای سیستم نمای اسپایدر اشاره کرده ایم، می توان در مورد انواع آن هم صحبت کرد. سیستم سازه های فلزی به خاطر استفاده از فلز مهار می شود و کاملاً با استفاده از فلز نگهدارنده آن مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم سازه های کابلی به گونه ای است که از فلز استفاده نمی کنند و کابل جایگزین فلز است. برای وزن سازه کابل باید مهار شود و سیستم سازه های شیشه ای از شیشه به جای کابل و فلز استفاده می کنند.

 

انواع مزایای سیستم نمای اسپایدر

 

انواع روش اجرای  نمای اسپایدر

اسپایدر لوله ای، اسپایدر فین گلس و اسپایدر کابلی هرکدام روش هایی به شمار می آیند. برای اجرای سیستم نمای اسپایدر می توان در نظر گرفت. معروف ترین نوع اسپایدر نوع  لوله ای آن است. لوله های فولادی به عنوان اتعاش گیر مورد استفاده قرار می گیرند. اسپایدر فین گلس به گونه ای است که از تیغه های به عنوان ارتعاش گیر استفاده می کنند. اسپایدر کابلی هم قیمت بالایی دارد و این شاخصه مهمی است که می توان در نظر گرفت. این چنین می توانید به اهمیت مزایای سیستم نمای اسپایدر پی ببرید. شرکت روش صنعتی نما گستر انواع نمای فریم لس، فیس کپ وغیره را انجام می دهد.

 

قیمت  این مدل نما

قیمت سیستم نمای اسپایدر با توجه به میزان مصرف متریال براورد می شود و همچنین نوع پروفیل و ساختاری که دارد را هم در برآورد قیمت نباید نادیده گرفت. نوع شیشه هم موضوع مهمی در پرداخت هزینه است و همچنین فریم لس را هم نباید نادیده گرفت. به هر حال اگر به دنبال کیفیت و مرغوبیت بالایی باشید، نباید به قیمت ارزان بیندیشید؛ چرا که هیچ متریالی با مواد اولیه باکیفیت و مرغوب نمی تواند با قیمت پایین و ارزانی به فروش برسد. با این حساب سعی کنید که اگر قرار است از مزایای سیستم نمای اسپایدر استفاده کنید، به کیفیت بیشتر از موضوع قیمت توجه کنید. به  غیر از نما یاسپایدر از نمای فریم لس هم می توانید استفاده کنید.

 

قیمت سیستم نمای اسپایدر

 

سخن پایانی

امروزه در تولید درب و پنجره آلومینیومی و درب و پنجره UPVC سیستم های مختلفی به کار برده می شود.  با توجه به آنچه در مورد مزایای سیستم نمای اسپایدر بیان کرده ایم. بهتر است بدانید که امروزه نمایی به این شکل با توجه به قیمت مناسب و مزایایی که دارد شما را از انتخاب خود پشیمان نخواهد کرد. کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصین ما در این مجموعه در ارتباط باشید. به این دلیل که مواد اولیه و متریال مرغوب می تواند سفارش شما را به یکی از مقرون به صرفه ترین سفارش های در این حوزه تبدیل کند. به هر حال آن چه گفته شد بسیار مختصر ولی کاملاً مفید بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *