درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد؟

درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد؟

یکی از پر طرفدارترین نوع  درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک است که امروزه در بسیاری از ساختمان های مدرن و شیک از این درب و پنجره استفاده می کنند و دارای مزایای بسیار و معایب کمی هستند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد می پردازیم.

ترمال بریک چیست ؟

برای درک بهتر از موضوع درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد ابتدا در مورد ترمال بریک باید صحبت کنیم. ترمال بریک از پروفیل های پلی امید که مقاومت بالایی را تحمل می کند تولید می شود.

این پروفیل دو نوع پروفیل درونی و بیرونی است. و به وسیله یک تیغه پلی امید به هم متصل و انرژی حرارتی از طریق درون و بیرون درب و پنجره دوجداره آلومینیومی به وسیله تیغه پلی امید قطع و به همین دلیل یک عایق حرارتی محسوب می شود.

مزایای  درب و پنجره ترمال بریک

آب بندی و هوابندی کامل  ترمال بریک

در مورد موضوع درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد.  می توان گفت که از مزایای این محصولات با وجود آلودگی هوا و گرد و غبار این محصولات به عنوان هوابند و آب بند عمل می کنند و به علت عایق بودن از اتلاف انرژی و ورود و خروج گرد و غبار جلوگیری می کنند. زیرا لاستیک های آب بندی و هوابندی به بهترین نحو روی این محصولات قرار دارند.

کاهش اتلاف انرژی در ساختمان

یکی دیگر از مزایای این درب و پنجره ترمال بریک جلوگیری از عبور گرما و سرما و اتلاف انرژی است. چون در لایه میانی پروفیل آلومینیومی یک لایه ای دوخته یا پانچ شده است. این باعث از بین بردن خاصیت رسانایی پروفیل آلومینیوم می شود که این لایه معروف پلی امید است و مانع ورود گرما و سرما به ساختمان می شود. در اصل پلی امید یک نوع پلاستیک فشرده است که در آن از الیاف شیشه ای استفاده شده است که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی نماگستر به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه درب و پنجره upvc مشاوره و راهنمایی بگیرید.

رنگ آمیزی و مقاومت بالای ترمال بریک

آلومینیوم یک آلیاژ سخت است بنابراین طول عمر و سختی ، مقاومت بالایی  دارد.

تنوع رنگی بالا و در برابر آفتاب ، سرما و گرما ، ضربه و خط و خش مقاوم است

هیچ گونه تغییر رنگی در رنگ آمیزی آن ایجاد نمی شود که به همین دلیل از پر فروش ترین محصولات در بازار می باشد. این نوع درب و پنجره خاصیت آنادایز دارند که فقط روی پروفیل آلومینیومی قابل اجرا است.

 

معایب  متریال ترمال بریک

در مورد درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد می توان گفت که از معایب این محصولات قیمت آنها می باشد. چون مقدار وزن پروفیل آلومینیوم نسبت به درب و پنجره های دیگر گران تر است و قیمت یراق آلات آن بالا است.

اگر قیمت آن برای شما مناسب است، این محصول می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری و در هزینه ها صرفه جویی کند.

لازم به ذکر است از مقاوم ترین محصولات به شمار می رود.

قیمت  این متریال

عوامل بسیاری در قیمت این محصولات تاثیر گذار هستند که شامل برند پروفیل مصرفی ، ابعاد و اندازه درب و پنجره ها ، تعداد بازشو ، یراق آلات و نوع بازشو ، برند یراق آلات ، کیفیت لاستیک آب بندی و هوابندی ، نوع شیشه مصرفی همه در قیمت نهایی درب و پنجره ترمال بریک موثر می باشند که به همین منظور شما می توانید به سایت نماگستر مراجعه و نحوه بازسازی و ترمیم درب و پنجره را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد درب و پنجره ترمال بریک چه مزایا و معایبی دارد صحبت کردیم .این محصولات یک عایق رطوبتی ، حرارتی ، صوتی است و قابلیت سازگاری با محیط زیست را دارد.

ایمن در مقابل زلزله و سرقت است و در برابر شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم می باشد و مزایای این محصولات از معایب آن بیشتر است.

به همین منظور شما می توانید با فروشگاه اینترنتی نماگستر ارتباط و از نحوه سفارش پنجره بازشو لولایی اطلاع حاصل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *