انواع درب و پنجره های upvc  کدامند؟

انواع درب و پنجره های upvc  کدامند؟

هاییکی از بهترین نوع درب و پنجره ها که به جای درب و پنجره فلزی جایگزین شده است درب و پنجره های upvc  است که ویژگی های بسیاری مانند وزن سبک ، نصب آسان و سریع ، جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق حرارتی و صوتی را دارند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی انواع مدل های درب و پنجره upvc  کدامند می پردازیم.

انواع درب و پنجره upvc

درب و پنجره دوجداره ثابت

از انواع مدل های درب و پنجره های upvc کدامند که باید گفت درب و پنجره دوجداره ثابت یک مدل از این درب و پنجره ها است. این پنجره های ثابت مکانیزم بسیار ساده و راحتی دارند و با ترکیب انواع بازشو کاربرد بسیار زیادی دارند و بیشتر برای نمای ساختمان ها که به صورت سنتی یا مدرن استفاده می شود.

درب و پنجره upvc  دوحالته

یکی دیگر از انواع مدل های درب و پنجره های upvc  کدامند می توان پنجره و درب دو حالته را نام برد. این مدل درب و پنجره دارای طراحی و تنوع بسیار بالایی است و به دلیل عایق بودن و جلوگیری از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی بسیار محبوب و از پر فروش ترین محصولات محسوب می شود. دستگیره های آن دو حالت دارد و با چرخش ۴۵ و ۹۰ درجه از نوع بازشو هستند. این پنجره ها در حالت اول یک پنجره لولایی ساده باز و در حالت بعدی تا زاویه مشخصی برای تهویه هوا باز می شوند و بهترین پنجره برای نظم پرده های خانه ها هستند.

درب و پنجره upvc  کلنگی

این نوع درب و پنجره های upvc با لولاهایی که در پایین آن نصب می شود از بالا باز و میزان درجه بازشدن آن باعث به وجود آمدن بالاترین میزان تهویه هوا است. این مدل بازشوها به قاب پنجره متصل و بعد یک حالت عایق مانندی برای جلوگیری از آلودگی صوتی و حرارتی ایجاد می کنند. این مدل بیشتر برای سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود و چون دید بیرون و فضای بیرون مهم نیست فقط تهویه هوا اهمیت دارد. یکی از بهترین مدل ها برای استفاده  در ساختمان ها می باشد که به همین منظور شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان فروشگاه اینترنتی نماگستر ارتباط و در زمینه تولید درب و پنجره آلومینیومی مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

 

درب و پنجره خلیجی upvc

پنجره های خلیجی باعث زیبایی و جلوه خاص یک ساختمان می شوند

این محصول ترکیبی از ثابت و بازشو هستند که در کنار همدیگر به صورت زاویه های مشخص قوسی یک چند ضلعی را درست می کنند.

این مدل خلیجی برای پذیرایی خانه استفاده و باعث بزرگتر شدن فضای خانه می شود.

در این مدل کتیبه را می توان روی آن قرار داد که بسیار مقاوم و قیمت مقرون به صرفه است..

مدل upvc  کمانی

در مورد یکی دیگر از انواع درب و پنجره های upvc می توان به زیباترین مدل که کمانی است و به شکل قوس مانند و بر عکس پنجره خلیجی این قوس با انحنای کامل درست می شود و از شیشه های خم استفاده می شود.

این مدل درب و پنجره را می توان یک لنگه یا چند لنگه ساخت و فضای خانه را بسیار بزرگتر جلوه می دهد.

مدل کشویی upvc

این نوع  درب و پنجره کشویی کاربرد ‌کمتری دارد ولی هنوز در قسمت های مختلف یک ساختمان کاربرد دارد. مزیت این مدل این است که فضای داخل خانه را اشغال نمی کند و جلوی پرده ها را نمی گیرد.

درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی upvc

از انواع مدل های درب و پنجره های upvc می توان مدل فولکس واگنی را نام برد.

عملکرد این پنجره ها شبیه به خودروهای ون می باشد. یعنی به صورت کشویی باز ولی ریل بازشو در این پنجره ها و درب ها با یک لنگه ثابت است. اما لنگه بازشوی این درب و پنجره به روش کلنگی باز می شود

و باعث تهویه هوای مطبوع خانه می شود.

قیمت این مدل نسبت به کشویی بالاتر است به همین منظور شما می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی نماگستر مراجعه و نحوه خرید پنجره معلقی را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

در مورد مدل های درب و پنجره های upvc صحبت کردیم این پنجره ها دارای مدل های مختلفی هستند که هر کدام مزایا و ویژگی های خاص خود را دارد.

به همین منظور شما می توانید با فروشگاه اینترنتی نماگستر ارتباط و از نحوه سفارش پنجره بازشو لولایی اطلاع حاصل کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *